Přehled

Zkombinujte studium čínštiny s tím, že budete svou hostitelskou rodinu učit angličtinu. Ušetříte tak 50% nákladů na ubytování! Nepotřebujete žádnou speciální kvalifikaci, ani certifikát TEFL či podobné osvědčení. Musíte pouze mluvit anglicky plynně nebo být rodilý mluvčí.

Celkem musíte každý týden odučit šest hodin. Buď odpoledne, po vaší škole, nebo o víkendu. Vaše hostitelská rodina se o vás bude skvěle starat, a samozřejmě budete mít veškerý servis tak, jak je v našich rodinách zvykem. To znamená snídaně a večeře, samostatnou ložnici, připojení k WiFi a všechny poplatky.

 • Ušetříte 50% nákladů na ubytování
 • Angličtinu vyučujete 6 hodin týdně
 • Studujete čínštinu v Pekingu
 • Využíváte všechny výhody bydlení v rodině
 • Ubytování, WiFi, všechny poplatky v ceně
 • Každý den si vychutnáte si domácí čínskou kuchyni
 • Pracovní zkušenost

  Pracovní zkušenost

  Učte angličtinu – Šest hodin týdně ve vaší rodině

  Pohodlí – Vyučujte v pohodlí domova

  Práce v zahraničí – Získejte pracovní zkušenost

  Vydělají všichni – Vy si zlepšíte čínštinu a vaše rodina angličtinu

 • Skvělá zkušenost, velká úspora

  Skvělá zkušenost, velká úspora

  Ušetřete 50% - Bydlet budete za poloviční cenu

  Stejné výhody – Zažijte bydlení v čínské rodině

  Dobře vybavené byty – Ložnice, koupelna, WiFi...

  Neustále v čínštině – Budete mluvit nejen ve škole, ale i doma

 • Mluvte čínsky každý den

  Mluvte čínsky každý den

  Hostitelská rodina – Učíte se, i když večeříte s rodinou

  Pokroky každý den – Co se naučíte ve škole, doma vyzkoušíte

  Čínská kuchyně – Naučte se názvy svých nejoblíbenějších jídel

  Filmy a televize – Sledujte čínskou televizi a nasávejte mandarinštinu 24/7

 • Buďte součástí komunity LTL

  Buďte součástí komunity LTL

  Držíme pohromadě – Od učitelů a zaměstnanců po studenty

  Obědový klub – Přisedněte ke společnému stolu přímo ve škole

  Akce po škole – Přidejte se k našim pravidelným akcím

  Podpora – Naši zaměstnanci a poradci jsou tu pro vás

Učte se čínsky a vyučujte angličtinu

Studovat mandarinštinu a zároveň učit angličtinu je příležitost, která se vám jen tak nenaskytne. Tenhle program si získává své příznivce hodně rychle a poptávka stále stoupá. Jak v rodinách, tak od studentů.

Týdně budete vyučovat šest hodin v angličtiny. Jak budou lekce rozděleny, záleží na vaší dohodě s rodinou. Buď mohou být večer po škole nebo o víkendech, samozřejmě ale nebudou kolidovat s vašimi hodinami čínštiny. Nevyžadujeme od vás žádnou speciální kvalifikaci, jediné, co je potřeba je, abyste anglicky hovořili opravdu plynně.

Ceník

Ať už chcete v rodině bydlet týden nebo rok, všechno je možné. Ceník je zde, a pokud potřebujete vědět víc,  kontaktujte nás.

Délka pobytu Cena v CNY
1 týden 1,467
2 týdny 2,849
3 týdny 4,149
4 týdny 5,371
5 týdny 6,518
6 týdny 7,594
7 týdny 8,602
8 týdny 9,544
9 týdny 10,425
10 týdny 11,246
11 týdny 12,010
12 týdny 12,720
13-52 týdny 1,060 / týden
Noc Navic 245 / noc

POZNÁMKA – V ceně jsou zahrnuty poplatky za veškeré energie, WiFi, polopenze. Pokud chcete bydlet v rodině, ale nechcete učit angličtinu, pak pro vás zde máme nabídku hostitelských rodin.

POZNÁMKA – Rodiny v tomto programu mohou bydlet o něco dál od školy (ne víc než hodinu)

Často kladené otázky

Bude moje rodina mluvit anglicky?

Vybrali jste si rodinu, kde budete učit angličtinu. Takže některý z jejích členů trochu umět bude. Běžně se ale doma anglicky rozhodně mluvit nebude, takže se nebojte, že nebudete mít příležitost zlepšit se v mluvené čínštině.

Budu si moci vyprat?

Určitě. Hodně rodin vám také nabídne, že vám vyperou oni. To už záleží na vaší dohodě. Přístup k pračce máte vždy zaručen.

Jak se mohu o bydlení v rodině dozvědět víc?

Samozřejmě. Buď vás můžeme propojit s našimi bývalými studenty, kteří v rodinách bydleli, nebo se můžete podívat n a tento dokument , který odvysílala televize CCTV. Tím byste měli získat dobrou představu o tom, jaké to je, bydlet u čínské rodiny.

Koho budu učit?

To záleží na rodině, ale ve většině případů budete učit některé z dětí. Může se stát, že to bude i dospělý, ale není to příliš časté.

Mám trochu obavu z jídla. Co mohu čekat?

Vůbec se nebojte. Čínské jídlo je o pravdu chutné a rodinách se jí velmi dobře a především pestře.  Ochutnáte nepřeberné množství chutí,  různě připravené zeleniny i masa, knedlíčků čin nudlí. Opravdu nemějte obavy. A pokud máte nějaké  zvláštní požadavky nebo dietu, stačí nám to říci předem a my tomu přizpůsobíme výběr rodiny.

Budu mít klimatizaci, ať pro teplejší či chladnější dny?

Ano, všechny domácnosti mají klimatizaci, takže si budete moci buď vzduch ochladit nebo, v chladnějších dnech, si naopak přitopit tak, aby vám bylo dobře.

Jakým způsobem si rodinu vyberu?

Vybrat tu správnou rodinu pro každého studenta je naprosto zásadní věc a podle toho k tomu také přistupujeme. Hlásí se nám hodně rodině, které by rády naše studenty ubytovávaly, ale vybíráme opravdu velmi pečlivě. Bydlení musí být pohodlné, rodina vám musí poskytnout podporu 24/7 a důležité je také to, abyste nebydleli příliš daleko od školy. Rodina musí být přátelská a ochotná vám pomoci kdykoliv budete potřebovat. Naše domácnosti všechny tyhle požadavky splňují. V programu Vyučuj angličtinu je pak podmínkou také to, aby žák, kterého budete učit, se učit opravdu chtěl a v hodinách s vámi spolupracoval.  Rodin, které mají zájem hostit studenty LTL je hodně, ale jen pár jich našich sítem projde

Další možnosti

 • Ubytování v rodině

  Peking

  Díky bydlení v rodině půjde vaše mandarinština nahoru opravdu rychle. Navíc poznáte, jak žijí místní, ochutnáte jejich domácí jídlo a poznáte čínskou kulturu. Budete členy…

  Learn More

 • Sdílené byty

  Peking

  Sdílet byt s čínskými studenty je další možnost cenově dostupného bydlení, díky němuž najdete přátele mezi místními. Vašimi spolubydlícími budou čínští vysokoškoláci. Do školy to…

  Learn More

Zeptejte se nás!
 • LTL Avatar Manuel Saldaña Quintans
  Manuel Saldaña Quintans , Student Advisor

  Vítejte v LTL Mandarin School!

  Jak vám mohu pomoci?