Taipei služby LTL

Rozhodli jste se jet studovat čínštinu na Taiwan a máte obavy, jak se v novém, a kulturně tolik odlišném, prostředí zorientujete a zvyknete si? Pomůžeme vám.

Bude se vám hodit taiwanská SIM karta, rozhodně se neobejdete bez kartičky na dopravu a budete-li na ostrově déle, určitě se vyplatí zřídit si na Taiwanu i bankovní účet. S tím vším, a nejen s tím, vám umíme pomoci.

Jednání s bankami, mobilními operátory, ale i dopravními podniky může být stresující i v Čechách, natož pak v cizí zemi. Obzvlášť, když neznáte jazyk. A přesně proto poskytujeme našim studentům v těchto záležitostech plnou podporu.

Níže najdete seznam služeb, které vám můžeme nabídnout.

Students and teachers in LTL Beijing lobby
Úspěšně dokončený kurz – to zasluhuje oslavu!

Příjezdový balíček Standard 

Náš standardní balíček zahrnuje tyto služby::

 • SIM karta včetně mobilních dat  – K dispozici budete mít 2 GB dat, ale pokud chcete/budete potřebovat více, naučíme vás, jak si je dobít
 • Doprava z letiště/nádraží – Nestresujte se s tím, jak se dopravíte do místa, kde jste ubytovaní. Zajistíme vám odvoz až ke dveřím.
 • Kartička na hromadnou dopravu – Metro v Taipei  (MTR) je rychlé a velmi pohodlné.  Při příjezdu od nás dostanete předplacenou kartu, která vám vystačí na cca prvních 15 cest. Samozřejmě vám také ukážeme, jak si kartičku dobít.
 • Sdílená kola – uBike  – I po Taipei můžete jezdit  na kole. Sdílených kol je všude spousta. Pomůžeme vám zajistit EasyCard, kterou pro registraci do systému potřebujete. A pak už stačí kdykoliv naskočit a jet.
 • Mapa Taipei – Klasická turistická mapa, která vám pomůže se ve městě ihned zorientovat.
Cena balíčku standard – 8 167 TWD

Taipei Příjezdový balíček Komfort

Příjezdový balíček Komfort zahrnuje oproti balíčku Standard navíc tyto služby:

 • VIP kartu do mezinárodních nemocnic – Prioritní ošetření na mezinárodní klinice v Taipei
 • Měsíční členství ve Fitness centru – Fitko, v němž vám zajistíme členství je jenom kousek od školy, takže si po celodenním studiu, nebo i v polední pauze, můžete jít v klidu zacvičit.
 • Masáž – Co může být po dlouhém letu příjemnějšího, než masáž? Vyberte si buď masáž celého těla nebo třeba masáž nohou. To už záleží jen na vás.
Cena balíčku Komfort – 13 117 TWD

Doprava z letiště/nádraží

Airport Arrival pick-up sign
Airport pick-up with LTL – Arrive to your accommodation in comfort

Pokud máte zájem pouze o dopravu z letiště nebo nádraží, zajistíme vám i tuto službu.

 • Vyzvedneme vás a dopravíme přímo na adresu ubytování.
 • Nemusíte se trápit hledáním taxíku
 • Nemusíte se stresovat tím, jak se zorientovat ve veřejné dopravě
 • Rychlá a efektivní varianta, jak se s kufry dostat přes celé město
 • Doprava přímo do vašeho  ubytování v Taipei
 • Vyzvedneme vás z kteréhokoli letiště či nádraží
Cena dopravy – 1 500 TWD

Balíček Taipei  „Seznamte se“

Někdo se seznamuje jedna dvě, někomu trvá, než se osmělí a kamarády najde. Čínští přátelé vám pomohou zabít dvě mouchy jednou ranou.  Budete se dobře bavit a ještě si zlepšíte čínstinu. Samozřejmě můžete většinu času strávit s anglicky mluvícími spolužáky, v tom případě ale půjde vaše čínština nahoru výrazně pomaleji, než pokud si najdete místní kamarády.

Jestli patříte k uzavřenějším povahám a přesto byste rádi trávili čas s někým místním, kdo by vám ukázal město, nezoufejte, seznámíme vás. Najdeme vám do začátku dva  parťáky se stejnými zájmy a koníčky a díky tomu se síť vašich pekingských přátel začne rychle rozrůstat.

Jazyková výměna – Učíte se navzájem

Parťák, s nímž budete hlavně mluvit. Také vás vezme do baru nebo půjdete na výlet, ale jeho hlavním úkolem je, rozmluvit vás. Je to oboustranně výhodné. On se dozví spoustu věcí o Evropě, o České republice a naší kultuře. Vy zae nahlédnete pod pokličku čínské kultuře a životu v Taipei. Najdeme vám někoho se stejnými zájmy, jako máte vy, takže budete mít už od začátku o čem mluvit Zaručujeme, že bavit vás to bude oba!

A za co že právě tady platíte?  Za to, že vám vytipujeme vhodné potenciální kamarády, se stejnými zájmy a pohledem na svět. Někoho, kdo na vás bude mít dostatek času a bude vám jej chtít věnovat. Představíme vás, zorganizujeme první setkání. Pak už to bude na vás. Většina těchto přátelství trvá i po návratu domů.

Ambasador

Kamarád, který vám představí Taipei. Člověk který tu žije, má podobné koníčky a zájmy jako vy. Takového vám najdeme.  Díky němu nebudete po škole jen  ak sami bloumat ulicemi nebo trávit čas v uzavřené bublině zahraničních studentů a expatů.

 

Cena balíčku „Seznamte se“ – 4 050 TWD

Často kladené dotazy

BALÍČEK STANDARD -Jak poznám na letišti svého řidiče?

Až do Taipei přijedete, projdete všemi imigračními procedurami, vyzvednete si zavazadla, přijdete do příletové haly. Tam na vás bude čekat řidič s cedulkou s vaším jménem.  Pokud jej hned neuvidíte, nebojte se, je tam a také se po vás rozhlíží a určitě se najdete.

BALÍČEK STANDARD - Co si mám s sebou přinést do školy první den?

Všechny materiály k výuce vám dáme. Bude vám tedy stačit dobrá nálada a cestovní pas.

BALÍČEK SEZNAMTE SE- Jak najdu svého nového kamaráda a ambasadora?

Většinou to probíhá tak, že s vámi jdeme na jídlo do restaurace a navzájem vás přestavíme. Pak už je to na vás.

BALÍČEK SEZNAMTE SE - Proč dva lidé? A kdo jsou?

Nového kamaráda vám vytipujeme na základě vašich zájmů, abyste měli na čem stavět a bylo pravděpodobné, že budete mít společná témata.  Jestli si ale padnete do noty není nikdy úplně jisté, takže pokud vás předstvíme dvěma lidem, je šance, že najdete kamaráda na celý život, větší. Většinou jsou to univerzitní studenti, kteří chtějí poznat cizince, ale jsou to i lidé, kteří již budují své kariéry a rádi poznávají nové lidi a rádi se baví.

Zeptejte se nás!
 • LTL Avatar Manuel Saldaña Quintans
  Manuel Saldaña Quintans , Student Advisor

  Vítejte v LTL Mandarin School!

  Jak vám mohu pomoci?