Individuální kurzy čínštiny

Studujte mandarinštinu v Číně na naší čínské škole LTL. Individuální kurzy připravíme na míru vašim potřebám a studijním cílům, tak abyste mluvili plynule co nejrychleji. Naši plně certifikovaní a kvalifikovaní učitelé vám sestaví přesný studijní plán a budou se věnovat tomu, co potřebujete – ať jsou to tóny, výslovnost, gramatika nebo psaní čínských znaků. Každá hodina je jiná, přesně strukturovaná tak, abyste se rychle posouvali dopředu a domluvili se v běžných každodenních situacích.

Naše studijní ředitelka se s vámi spojí ještě před příjezdem a po Skypu či telefonu předem zjistí vaši úroveň i cíle.

Individual Chinese classes in Shanghai

 • Certifikovaní učitelé jsou zárukou rychlého pokroku
 • Hodiny sestavené na míru
 • Setkejte se s dalšími LTL studenty a poznejte Šanghaj
 • 60-ti minutové lekce
 • Žádná hodina není stejná
 • Lektor se soustředí pouze na vás

Studijní plán je tak připraven od prvního dne. V LTL studují všichni – úplní začátečníci i velmi pokročilí. Délku kurzu si určujete sami, můžete zůstat týden nebo celý rok.

 • Lekce na míru

  Lekce na míru

  Vy jste šéf – Sami si vyberete, co chcete studovat

  Pohovor – Na jeho základě vám připravíme plán

  Rapidní pokroky – Individuální hodiny zaručují nejrychlejší pokrok

  Materiály v ceně – Žádné další poplatky, všechny učebnice jsou v ceně

 • Učte se čínsky od nejlepších

  Učte se čínsky od nejlepších

  Nejlepší učitelé – Zaměstnáváme jen ty nejlepší, jste v dobrých rukou
  Profesionálové – Všichni naši učitelé jsou certifikovaní a mají roky zkušeností Různorodé lekce – Hodiny vás budou bavit, žádná není stejná
  Loajalita – Lektoři u nás v průměru zůstávají více než pět let

 • Záruka rychlých pokroků

  Záruka rychlých pokroků

  4 nebo 6 hodin – Rozhodnete se, co vám vyhovuje víc

  Máte plnou pozornost – Nikdo vás neruší, jen vy a váš učitel

  Intenzivní – Studujte v Číně, konverzaci trénujete každý den i po škole

  Neztratíte ani den – Nemáme nikdy zavřeno, žádné svátky, žádné prázdniny

 • Komunita LTL

  Komunita LTL

  Podpora – Vždy jsme tu pro vás a pomůžeme

  Studenti – Získáte přátele z celého světa

  Buďte v partě – Přisedněte k obědu, přidejte se k našim akcím

  Osobní přístup – Zajímá nás každý student, nejste pro nás jen číslo

Individuální kurz mandarinštiny v Šanghaji

Cílem individuálních kurzů čínštiny je jednoznačně dostat vás v jazyce co nejdál za co nejkratší dobu. Nabízíme tři různé programy „jeden na jednoho“, z nichž si můžete vybrat.

 • Standardní individuální kurz v rozsahu 20 hodin týdně, čtyři lekce každý den.
 • Intenzivní individuální kurz v rozsahu 30 hodin týdně, tedy šest denně.
 • Kombinované studium – Dopoledne chodíte na  skupinové kurzy v Šanghaji  a odpoledne máte dvě individuální hodiny. Pokud chcete probrat, co která možnost přesně obnáší, a která by pro vás byla nejvhodnější, kontaktujte nás .
Kurz Standard Intenzivní Skupina & Individuál
Hodin týdně 20 (1-1) 30 (1-1)  20 (skupina) + 10 (1-1)
Termíny začátku Každé pondělí Každé pondělí  Každé pondělí
Délka 1-52 týdnů  1-52 týdnů  1-24 týdnů

Poznámka: Pouze skupinová výuka úplných začátečníků začíná v pevně stanovených termínech, které naleznete zde:  Skupinové kurzy začátečníci , pokud už máte alespoň minimální znalost čínštiny, můžete začít kterékoliv pondělí v roce

Ještě před příjezdem do Číny absolvujete krátký pohovor s naší studijní ředitelkou, po Skypu, WhatsAppu. Díky němu zjistíme vaše studijní záměry i stávající úroveň předem, a když přijedete, máte již připravený studijní plán i veškeré potřebné materiály.  Tento pohovor není test, není potřeba se čehokoliv obávat, je jen konverzace, díky níž můžeme připravit skutečně perfektní studijní plán.

Ceny:

Všechny ceny jsou uvedeny v čínských yuanech a zahrnují i veškeré učebnice a studijní materiály. Žádné další poplatky již neúčtujeme. Na delší kurzy poskytujeme výrazné slevy.

Délka kurzu % slevy Standard Intenzivní Skupina & Individuál
1 týden 0% 4,855 7,282 4,789
2 týdny -2% 9,473 14,209 9,345
3 týdny -5% 13,862 20,794 13,675
4 týdny -7% 18,032 27,049 17,789
5 týdnů -9% 21,991 32,986 21,694
6 týdnů -12% 25,745 38,618 25,397
7 týdnů -14% 29,303 43,955 28,907
8 týdnů -16% 32,673 49,009 32,231
9 týdnů -18% 35,860 53,791 35,376
10 týdnů -20% 38,873 58,310 38,348
11 týdnů -22% 41,718 62,576 41,154
12 týdnů -24% 44,400 66,600 43,800
13-52 týdnů -24% 3,700/týden 5,550/týden 3,650/týden

 

Speciální LTL programy

Šanghajské Safari 

Hledáte něco trochu jiného? Chcete se učit v reálných situacích, mimo školu, a přesto pod vedením? Pak je program Šanghajské Safari přesně pro vás! Se svým lektorem budete chodit nakupovat, objednávat si v restaurací či jezdit autobusem,a mluvit budete zkrátka muset. Budete mít ale oporu i zpětnou vazbu. Safari je ten nejlepší způsob, jak se v Číně naučit čínsky.

Doprovázet vás bude váš certifikovaný učitel čínštiny, který vás předem připraví, proberete potřebná slovíčka i fráze pro dané situace. Od lektora následně získáte i zpětnou vazbu, doplníte, co vám chybělo a zopakujete potřebné.  Příště už všechno zvládnete i sami, kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.

Tyto programy jsou nástavbové a mohou být zakoupeny pouze v kombinaci s některým z našich individuálních programů.

Příprava – Dříve, než vyrazíte do ulic, učitel vám dá zadání a na situace vás připraví. Pak už budete cvičit jazyk v praxi.

Safari – Máme 20 velmi různorodých „zážitků“, které si můžete v rámci Safari vyzkoušet. Od shánění pronájmu bytu po návštěvu obchodu s oblečením.

Hodnocení – Na závěr s lektorem vše zopakujete. Vyhodnotíte,  s čím jste si poradili skvěle a kde jste naopak měli rezervy nebo co se vám nepodařilo úplně podle představ. Naučíte se také další fráze, které byste v podobných situacích mohli využít. Učit se čínsky znamená dělat chyby, je to normální. Nemějte obavy a vrhněte se do Safari. Vaše sebejistota v konverzaci půjde rychle nahoru.

Objevte Šanghaj

Čínská kultura a tradice jsou důležité pro všechny obyvatele Šanghaje, a vy byste do ní měli proniknout. V tomto ohledu má Šanghaj opravdu co nabídnout. Ať už je to výlet do Zahrady Yu, na Náměstí lidu nebo na vrchol některého z mnoha mrakodrapů. Objevte Šanghaj je další z našich speciálních outdoorových programů, který vás při studiu čínštiny vytáhne ze školní lavice. Každý den se se svým lektorem vydáte do jiných míst, za novými zážitky.

Informace:

 • Kurz je určen všem úrovním od A1 do C2 can
 • Každý den se podíváte na jiné místo Šanghaje
 • Program Objevte Šanghaj je volitelný k individuálnímu studiu v rozsahu 20 hodin týdně
 • Maximální délka programu je 2 týdny
 • Veškeré osobní náklady, nákupy atd. hradí student sám a nejsou zahrnuty v ceně kurzu

Co říkají naši studenti

Mia Testimony for LTL
Mia
Velká Británie

"Hodiny byly skvělé. Nejvíc mě bavila konverzace, tematicky zaměřená a hned na úvod hodiny. Po ní jsme všechno prošli, ukázali si, kde jsem dělala chyby a probrali potřebné."

Pokračovat ve čtení

Kennedy Testimony for LTL
Kennedy
USA

"Absolvovala jsem intenzivní individuální kurz. Všichni učitelé byli opravdu výborní, trpěliví, a přizpůsobili se plně mým potřebám."

Pokračovat ve čtení

Stuart Testimony for LTL
Stuart
Austrálie

"Měl jsem skvělou učitelku, opravdu jsme si dokonale sedli. Studijní plán, organizace kurzu a flexibilita individuálního kurzu jsou výborné."

Pokračovat ve čtení

Často kladené otázky

Kde budou probíhat hodiny?

Všechny kurzy probíhají v prostorách naší školy v centru Šanghaje, kousek od stanice metra South Shaanxi Road.

Jak připravujete individuální studijní plán?

Ještě před příjezdem do Číny absolvujete krátký pohovor s naší studijní ředitelkou, po Skypu, WhatsAppu. Díky němu zjistíme vaše studijní záměry i stávající úroveň předem, a když přijedete, máte již připravený studijní plán i veškeré potřebné materiály.  Tento pohovor není test, není potřeba se čehokoliv obávat, je jen konverzace, díky níž můžeme připravit skutečně perfektní studijní plán.

Váhám mezi skupinovým kurzem a individuálním studiem.

Skupinové kurzy jsou vhodné pro začátečníky nebo středně pokročilé studenty (intermediate).  Pokud jste v čínštině již dál, zvolte individuální studium. To je vhodné i pro lidi, kteří se chtějí posouvat opravdu rychle.

Přijdu o výuku, když jsou v Číně svátky?

Nikdy nepřijdete ani o hodinu. LTL má otevřeno pořád. Pokud chce mít váš lektor ve státní svátek volno, buď se dohodnete na přesunu hodin na jiný den, nebo si hodiny přebere jiný učitel. Pokud tyto situace nastanou, vždy se dohodneme na tom, kterému řešení dáte vy přednost.

Jak se přinutím mluvit na ulici?

To hodně záleží na vás samotných, ale ponořit se do čínštiny i ve volném čase a trénovat, je hlavní přidanou hodnotou toho, že studujete čínštinu v Číně. To vám také pomůže, abyste se opravdu hodně rychle rozmluvili. Dobrou volbou je rozhodně  ubytování v hostitelské rodině. To je rozhodně to nejlepší, co pro zlepšení svých konverzačních dovedností, a také ztrátu ostychu, můžete udělat. Rodiny pečlivě vybíráme a bydlí v nich 80% našich studentů. Podívejte se také na naše programy Čínština na maximum , které vás zavedou do čínského prostředí tak hluboko, že vaše čínština půjde nahoru skutečně raketovým tempem.

Další odkazy

 • Letní tábory

  Pro teenagery

  LTL jazykové tábory pro mládež umožní vašemu dítěti naučit se čínsky velmi rychle. Seznámí se s Čínou a její kulturou, bude v kolektivu vrstevníků z…

  Learn More

Zeptejte se nás!
 • LTL Avatar Manuel Saldaña Quintans
  Manuel Saldaña Quintans , Student Advisor

  Vítejte v LTL Mandarin School!

  Jak vám mohu pomoci?