Přidejte se do rodiny studentů LTL

Kdo by neznal Šanghaj! Tahle obrovská čínská metropole je centrem současného byznysu i zábavy, bezpočet mrakodrapů, pestrý noční život, vynikající kuchyně, to všechno z ní dělá doslova magnet pro návštěvníky z celého světa. Najdete tu doslova všechno, nač si vzpomenete. Je to vlastně mix několika světových velkoměst v jednom. A v centru toho všeho, přímo ve staré francouzské čtvrti najdete LTL Mandarin School v Šanghaji.

Šanghaj je skvělá volba – jakmile skončí výuka, můžete začít objevovat město. Nikdy se nebudete nudit. Pořád je tu co dělat. A že nevíte, kde začít? Vyberte si z nabídky volnočasových aktivit LTL!

LTL je mnohem víc, než jenom škola. Je to komunita, v níž budete chtít trávit čas i po skončení výuky. Nejste tady totiž jenom proto, abyste se naučili čínsky! Jste tu i proto, abyste objevili krásnou zemi a  odvezli si spoustu zážitků. Každý týden pořádáme společné výlety, návštěvy restaurací, muzeí, chodíme na laser game, do barů nebo třeba bruslit. Mluvíme různými jazyky a jsme z různých částí světa, přesto tu snadno a brzy najdete přátele. A kdykoliv budete chtít poradit, hledat tip na zajímavé místo k návštěvě nebo pomoci s nákupem vlakové jízdenky či rezervací taxíku, jsme tu pro vás. A pozor! Od pondělí do pátku, po 17. hodině si můžete dát ve škole i pivo zdarma.

Navíc, každý pátek končíme den v baru. Známém Leově baru, který je hned u školy a je takovou  LTL barovou základnou jak pro studenty, tak učitele i ostatní zaměstnance. Pití i pizza jsou skvělé, na šanghajské poměry tu není draho a jako stálí hosté máme i spoustu voucherů na pití zdarma a také speciální slevy. Leo je prostě skvělý začátek páteční šanghajské noci.

Zeptejte se nás!
  • LTL Avatar Manuel Saldaña Quintans
    Manuel Saldaña Quintans , Student Advisor

    Vítejte v LTL Mandarin School!

    Jak vám mohu pomoci?