Komunita LTL

Přihláškou do našeho kurzu to nekončí! Nejste tady totiž jenom proto, abyste se naučili čínsky! Jste tu i proto, abyste objevili krásnou zemi a poznali neobyčejnou kulturu. A to můžete právě s LTL.  Jsme jedna parta, držíme při sobě ve škole i mimo ni. Každý týden pořádáme společné výlety, návštěvy restaurací, čínského Kung-Fu nebo opery. Mluvíme různými jazyky a jsme z různých částí světa, přesto tu snadno a brzy najdete přátele. A kdykoliv budete chtít poradit, hledat tip na zajímavé místo k návštěvě nebo pomoci s nákupem vlakové jízdenky či rezervací taxíku, jsme tu pro vás. A pozor! Od pondělí do pátku, po 17. hodině si můžete dát ve škole i pivo zdarma.

Život na LTL

Naši zaměstnanci jsou tady pro vás. A obzvlášť to platí o studijních poradcích. Učitelé jsou velmi pracovití a rádi s námi na akce zajdou, ale nechodí tak často, jako ostatní zaměstnanci školy. S většinou z nás ale strávíte nějakou tu chvíli i ve volném čase. Ať už v baru, na opeře, na výletě nebo na večeři. Každý týden pořádáme dvě večerní akce a každý víkend je nějaký delší program nebo výlet. A kromě toho se občas vyvrbí i něco náhodného. Z nápadu jednoho studenta je za chvíli hromadná akce. Ať už se domluvíme ve škole nebo přes skupinu na WeChatu, podniknout můžeme cokoliv!  A naši poradci jsou tu vždycky proto, aby vám pomohli jakýkoliv nápad zrealizovat, poradili vám, jak se na místo dostat nebo co rozhodně nevynechat.

Takže se nebojte přijít s jakoukoliv myšlenkou nebo dát spolužákům tip na zajímavou akci. Budeme rádi. A samozřejmě – žádná akce není povinná. Chcete? Přidejte se! Nechcete? Tak třeba příště. Je to jen na vás.

 

Co říkají naši studenti

"L"
Izrael

L studovala na LTL několik měsíců. Na závěr nám věnovala dost času a natočila pro nás tohle video, kde svou zkušenost popisuje. A to včetně toho, jak si to s námi v Pekingu užila. Podívejte se!

Pokračovat ve čtení

Mark Testimony for LTL
Mark
USA

Mark mluví o své zkušenosti s LTL, o skupinových i individuálních kurzech a také o tom, jak si zde našel přátele a co s nimi v Pekingu zažil.

Pokračovat ve čtení

Giulia Testimony for LTL
Giulia
Itálie

"Na LTL jsem potkala spoustu lidí z mnoha různých zemí! Je tam tak příjemná atmosféra, že se brzy cítíte jako v partě přátel a ke školním aktivitám se přidáváte čím dál častěji. Najdete si přátele, je vám s nimi fajn a některá ta přátelství trvají i dlouho po té, co jste se vrátili domů. "

Pokračovat ve čtení

Zeptejte se nás!
  • LTL Avatar Manuel Saldaña Quintans
    Manuel Saldaña Quintans , Student Advisor

    Vítejte v LTL Mandarin School!

    Jak vám mohu pomoci?