Recenze na Facebooku

Emma
Francie
★ ★ ★ ★ ★

V LTL mi bylo prostě skvěle. Cítila jsem se vítaná hned od začátku, lektoři jsou opravdu kompetentní a také vás dokáží správně namotivovat a podpořit. Navíc jsem měla možnost opravdu poznat a zažít čínskou kulturu na vlastní kůži.

Pokračovat ve čtení

Susanna
Švédsko
★ ★ ★ ★ ★

Skvělá škola s výbornými lektory. Byla jsem tam bohužel jenom 6 týdnů, ale za tu krátkou dobu jsem se naučila víc, než za rok doma ve Švédsku. Lidé, kteří tu pracují jsou ti nejpřátelštější, na jaké jste mohli narazit a tak si nebudete nikdy připadat sami.

Pokračovat ve čtení

Lisa
Německo
★ ★ ★ ★ ★

Byla jsem na LTL kurzu tři týdny, každý den jsem měla čtyři hodiny ve skupině. Předtím jsem se čínsky učila jenom dva semestry na své německé univerzitě. Hodiny byly moc dobře postavené a oba učitelé, kteří nás učili, velmi motivovaní, abychom během krátké doby dosáhli opravdu maximálního pokroku.

Pokračovat ve čtení

Daniel
Country
★ ★ ★ ★ ★

Za čtyři týdny jsem se naučil mandarinsky víc, než za půl roku doma. Své učitele i svoji čínskou rodinu jsem doslova miloval LTL je vysoce profesionální a dobře vedenou organizací. Rozhodně se vrátím. :)

Pokračovat ve čtení

Phuntso
Bhútán
★ ★ ★ ★ ★

Jestli se chcete naučit čínsky, pak je LTL Mandarin School v Pekingu tou nejlepší volbou. Moc se mi tam líbilo, učitelé i všichni zaměstnanci jsou opravdu profesionálové vaše čínština tu může jít nahoru velmi rychle.

Pokračovat ve čtení

Florian
Německo
★ ★ ★ ★ ★

Fascinuje mě, jak je tahle škola organizovaná. Poskytuje vám servis od A do Z, všechno jde nejenom hladce, ale cítíte se tu jako mezi přáteli a špičkovými profesionály zároveň. Nesporná je i kvalita výuky. Hodiny jsou "bohaté", skvěle postavené a strukturované.

Pokračovat ve čtení

Recenze na TripAdvisoru

Calenuial
Country
★ ★ ★ ★ ★

Celkem jsem v LTL strávil dva týdny, denně jsem měla 4 skupinové lekce a dvě individuální. Ve skupině jsme byli jenom dva, takže jsem vlastně denně mluvila čínsky 6 hodin v kuse.

Pokračovat ve čtení

Giovanni
Itálie
★ ★ ★ ★ ★

Absolvoval jsem třítýdenní kurz na LTL a školu mohu vřele doporučit. Třídy jsou malé (4-5 žáků) a učitelé jsou moc fajn. Studenti si ale mohou zvolit i individuální kurzy nebo přípravu na zkoušky HSK.

Pokračovat ve čtení

Adrian
Německo
★ ★ ★ ★ ★

Tuto školu opravdu doporučuji. Nabízí skupinové i individuální hodiny čínštiny i řadu aktivit, jako je výlet na Čínskou zeď i další zajímavosti v Pekingu. Zaměstnanci i učitelé jsou moc milí a já se tu cítím moc dobře. A hodiny jsou skvělé.

Pokračovat ve čtení

Jessica
Anglie
★ ★ ★ ★ ★

Tahle škola je pro všechny, bez rozdílu věku či země původu. To místo má tak příjemnou a uvolněnou atmosféru, že už to samo o sobě zaručuje vaše studijní pokroky. Opravdu jsem se tam cítil jako doma. Jeďte, měli byste to zažít.

Pokračovat ve čtení

Bob
Country
★ ★ ★ ★ ★

Když jsem přistál v Pekingu, neuměl jsem čínsky vůbec nic. První tři měsíce svého pobytu v Číně, než jsem našel LTL, jsem se neskutečně neskutečně trápil. Zapsal jsem se na individuální lekce a byly perfektní.

Pokračovat ve čtení

Fergus
Irsko
★ ★ ★ ★ ★

Live The Language jsem vyzkoušel na doporučení kamaráda. Škola je v perfektní lokalitě, blízko Central Business District. Učitelé byli fantastičtí a škola vytváří takové podmínky a příjemnou atmosféru, že vás učení, a hlavně mluvení, budou bavit.

Pokračovat ve čtení

Recenze na Youtube

Wendy Bellone přijela do Číny studovat na LTL i se svými třemi dětmi. Pro celou rodinu to byl životní zážitek. Podívejte se na jejich příběh a zjistěte, jakého pokroku dosáhli i to, jak se jim v Číně žilo – Jaké to je, když se učí celá rodina  Svůj pobyt hodnotí jako životní zážitek.

Anthea přijela do LTL jako čínštinářský začátečník a odjížděla s certifikátem HSK 6 v kapse! Nakombinovala si studium v Pekingu, Šanghaji i Chengde. Jak si takový program užít? To se dozvíte zde: Studovala jsem na cestách Anthea udělala úžasný skok a mluví plynně. Podívejte se na její příběh.

Recenze Trustpilot

Andrew
USA
★ ★ ★ ★ ★

V LTL jsem studoval 10 týdnů a "I absolutely loved it! Lektoři jsou skvělí a s ostatními studenty si užijete opravdu spoustu zábavy. Přijel jsem čínštinou zcela nepolíbený a naučil jsem se toho opravdu hodně. A získal spoustu nových přátel.

Pokračovat ve čtení

Karim
Německo
★ ★ ★ ★ ★

Nejdříve jsem studoval na LTL v Pekingu. Strávil jsem tam 10 měsíců a pak jsem odjel na dva měsíce na Immersion Program do Chengde, kde se do čínštiny zcela ponoříte. Anglicky tam totiž nemluví nikdo. Mohu upřímně říct, že neznám lepší místo, nebo způsob, jak se mandarinštinu naučit, než LTL.

Pokračovat ve čtení

Jimmy
USA
★ ★ ★ ★ ★

Komunikace se školou byla skvělá už před mým příjezdem do Číny na kurz. Takže (ať už jste úplný začátečník nebo člověk, který už čínsky něco umí), LTL opravdu doporučuji.

Pokračovat ve čtení

Olga
Rusko
★ ★ ★ ★ ★

Jestli chcete opravdu pochopit a zažít čínštinu a Čínu, musím LTL opravdu doporučit. Strávila jsem dva týdny v Pekingu a 3 týdny v Chengde; v obou případech jsem bydlela v rodině a měla jsem šest hodin intenzivní výuky denně. Stálo to za to!

Pokračovat ve čtení

Michael
Austrálie
★ ★ ★ ★ ★

Jsem na LTL 6 týdnů a s radostí tuto školu doporučuji každému. Pořádají i spoustu akcí, díky nimž poznáte město a seznámíte se s lidmi. Zaměstnanci jsou super přátelští a učitelé opravdoví profesionálové. To je to správné místo, kde v Pekingu studovat mandarinštinu!

Pokračovat ve čtení

Marie
Finsko
★ ★ ★ ★ ★

Na LTL jsem strávila dva týdny, v programu "live and teach." Učitelé byli opravdu dobří a líbily se mi jejich rozdílné přístupy k výuce. LTL bych rozhodně doporučila. Pokud jste tedy připraveni studovat a pracovat opravdu hodně.

Pokračovat ve čtení

Recenze webu Go Overseas

Marcus
Dánsko
★ ★ ★ ★ ★

Odvoz z letiště, zařízený školou, přijel včas a dovezl mě přímo k mé hostitelské rodině. Díky pobytu v rodině opravdu proniknete do čínského životního stylu, dostane se vám pod kůži. Absolutně nejlepší jsou na LTL zaměstnanci.

Pokračovat ve čtení

Joel
USA
★ ★ ★ ★ ★

Učitelé na LTL jsou skvělí. Pečlivě vysvětlují každý chyták a nuanci čínského jazyka, jednotlivé tóny a jejich výslovnost, větné vazby, gramatiku i psaní znaků. Zkrátka všechny aspekty čínštiny, bez nich se tenhle jazyk prostě nenaučíte.

Pokračovat ve čtení

Susanna
Country
★ ★ ★ ★ ★

LTL poskytuje naprosto excelentní servis od prvního okamžiku, kdy školu kontaktujete až do vašeho odjezdu domů. Kurz byl pro mě výzva, a to mě bavilo. Také jsem se dozvěděla spoustu věcí o současné Číně. Měla jsem dva skvělé učitele.

Pokračovat ve čtení

Bruno
Country
★ ★ ★ ★ ★

Studium na LTL byla skvělá zkušenost. Od prvního kontaktu se studijním poradcem až do posledního dne mého pobytu mi celý tým dával veškerou podporu. Pomáhali mi i s věcmi, které se školou vůbec nesouvisely, jako třeba rezervace taxíku na výlet na Čínskou zeď.

Pokračovat ve čtení

Hadijah
★ ★ ★ ★ ★

Byly to naprosto epické tři týdny! Měla jsem super profesionální učitele, kteří se mi věnovali a připravili mě na zkoušky HSK. I výukové materiály byly zvoleny výborně, abych se mohla připravovat i mimo hodiny.

Pokračovat ve čtení

Alexander
★ ★ ★ ★ ★

Bydlel jsem v hostitelské rodině, a byli to moc milí lidé. Stal jsem se zcela přirozeně součástí jejich každodenního života. Díky nim jsem ochutnal nejrůznější skvělá čínská jídla, vzali mě i na výlety. Studijní program byl náročný, ale čím náročnější program, tím lepší výsledky.

Pokračovat ve čtení

LTL je v první řadě o kvalitě a spolehlivosti. Díky tomu získaly naše školy top hodnocení na mnoha různých webových portálech. Stránky, které uvádíme výše jsou pouze několika příklady z mnoha, těmi známějšími. Zadejte si do Googlu “LTL Mandarin School reviews” nebo podobná klíčová slova a najdete stovky hodnocení LTL na mnoha dalších stránkách. Případně se ozvěte, a my vás propojíme s někým z našich současných studentů, abyste měli informace z první ruky. Jsme úspěšní, protože nás naši studenti opravdu zajímají. Díky tomu je naše pověst naprosto výjimečná, ať už v online či offline světe.

Zeptejte se nás!
  • LTL Avatar Manuel Saldaña Quintans
    Manuel Saldaña Quintans , Student Advisor

    Vítejte v LTL Mandarin School!

    Jak vám mohu pomoci?